شرایط و قوانین

قوانین و مقررات سایت

 استفاده کاربران از کلیه خدمات سایت artkadeh از جمله بخشهای حساب کاربری ،سیستم خبرنامه و ارسال ایمیل ،مشتریان ویژه و تخفیفات ، روشهای خرید، سفارشات و بازگشت ، تصاویر و گالری ، منوط به قبول شرایط و ضوابط حاکم بر سایتartkadeh می باشد.از این رو ، عضویت کاربران در سایت ،بمعنای پذیرش قوانین و مقررات سایت خواهد بود.

ضوابط کلی 

کلیه فعالیتهای سایت تاپ کلکسیون ، مطابق با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک کشور است و متعاقبا کلیه اعضا موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود میباشند.در صورتیکه هرگونه تغییری در قوانین و خدمات ارائه شده از جانب مدیریت سایت در آینده ایجاد گردد، در همین پست منتشر و بروزرسانی میشود و کاربران توافق مینمایندکه استفاده دائمی از سایت ، بمعنای پذیرش هرگونه تغییر است. 

تعریف کاربر و عضو 

کاربر یا عضو سایت ، به شخصیت حقیقی اطلاق میگرددکه با درج اطلاعات کاربری در سایت به عضویت سایت درآمده و اقدام به ثبت سفارش و یا درخواست دریافت خدمات خبرنامه مینماید. 

تماس الکترونیکی و خرید آنلاین

کلیه تماسها و سفارشات خرید شما از این وبسایت ، بصورت الکترونیکی انجام گردیده و در صورت خرید از سایت ، کلیه سفارشات بدون نیاز به تماس مجدد از جانب شما ،به آدرس قید شده توسط شما ارسال میگردد.ارسال کلیه سفارشات روز پس از ثبت سفارش و از طریق پست پیشتاز انجام گردیده و مدیریت  و کارکنان وبسایت پاسخگوی آنلاین و الکترونیکی  سوالات تلفنی و اینترنتی شما خواهند بود.  

حریم خصوصی - 

ما با استفاده از تکنولوژی مدرن و روز دنیا در طراحی این سایت ، محیطی کاملا امن و مطمئن برای کاربران خویش ایجاد نموده و مدافع حریم شخصی و اطلاعات کاربران خویش هستیم.کاربران نیز در صورت استفاده از هریک از خدمات سایت ، مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد را، میپذیرند.

 

ارسال سفارشات - بازگشت - استرداد کالا 

امکان سفارش و خرید کالا در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته ، حتی در ایام تعطیل برای کاربران فراهم گردیده است.کلیه سفارشات ثبت شده در سایت ، روز پس از ثبت سفارش به آدرس مشتریان ارسال گردیده و فاکتور الکترونیکی خرید ، بلافاصله به آدرس پست الکترونیکی خربدار ارسال گردیده و کد رهگیری مرسوله پستی نیز ، پس از ارسال برای خریداز ارسال میگردد . .کاربران وبسایت  میتوانند در صورت مغایرت کالا با تصویر کالای خریداری شده  (تصاویر با قابلیت بزرگنمایی بالا )   طی 24 ساعت  پس از دریافت به سایت  اطلاع رسانی نموده و پس از هماهنگی  نسبت به استرداد کالای خریداری شده طی مدت 3روز  پس از هماهنگی اقدام نمایند. لذا استرداد کالا  حتما طی هماهنگی با مدیریت وبسایت انجام گردیده و استرداد وجه سفارش نیز ، یک روز پس از دریافت کالای مرجوعی امکان پذیر خواهد بود.برگشت کالا شامل موارد ذیل نخواهد بود:

شکستگی و یا هر گونه تغییر در کیفیت اسکناسهای بانکی  ارسالی

تعویض اسکناسهای ارسالی مطابق تصاویر  با اسکناسهای دیگر

همچنین ، اگر در هنگام دریافت مرسوله از مامور پست ، پاره شدگی و یا باز شدگی در بسته بندی کالا مشاهده نمائید، به هیچ عنوان کالا را از مامور پست تحویل نگیرید.بسته  هنگام حمل آسیب دیده و پست بعنوان امانتدار مردم مسئول جبران هر گونه خسارت وارده خواهد بود.جهت اطمینان خاطر کاربران ، کلیه سفارشات بالای 5 میلیون ریال از جانب این فروشگاه و توسط شرکت پست ، بیمه میگردند.

 

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد ارتکده محفوظ است. @ 2019